nájdete nás aj na Instagrame     nájdete nás aj na FaceBooku
Úvod / Naše služby / Masáže

Masáže

Masáže

Klasická relaxačná masáž s prvkami východných techník

9 € / 30min

Masáž na uvoľnenie, regeneráciu a zrýchlenú detoxikáciu tela. Hĺbkovo prekrvuje, odstraňuje odumreté bunky a istí kožu. Kombinácia s prvkami východných techník pôsobí blahodarne a liečebne na celý organizmus.

 

Medová detoxikačná masáž

14 € / 30min

Medová masáž pomáha nášmu telu detoxikovať sa, revitalizovať sa, zbaviť sa nepriaznivých účinkoch stresu a nečistého životného prostredia. Je považovaná za perlu medzi masážami. Ide o veľmi účinnú metódu, pri ktorej za pomoci medu nanášaného na chrbát „vysávame“ z hĺbky telesných tkanív staré škodliviny, usadeniny a jedy, ktoré sa v tele človeka nahromadili v priebehu života pôsobením životného prostredia, potravy, liekov a pod. Tieto škodliviny sa v priebehu masáže vylučujú v podobe žuvačkovitej hmoty na problémových (často boľavých) miestach chrbta. Takýmto spôsobom sa očisťujú aj vnútorné orgány.

 

Bankovanie

12 € / 30min

Pri bankovaní sa organizmus prehreje a uvoľní. Urýchli sa krvný obeh a telo bude rýchlejšie vylučovať škodliviny. Bankovanie je jedna z mála masážnych metód, ktorá je odporúčaná i pri chorobe (veľmi účinne dokážu znižovať vysokú teplotu či pomáhajú detoxikovať pľúca pri astme).

Hlavné účinky bankovania

 • Odstraňuje ostré bolesti svalov a stuhnuté svaly
 • Odstraňuje bolesti kĺbov a zlepšuje ich hybnosť
 • Detoxikuje organizmus
 • Priaznivo ovplyvňuje problémy so zažívaním
 • Odstraňuje problémy s močovým mechúrom, pomáha pri gynekologických problémoch
 • Prináša úľavu pri astme, zápaloch priedušiek, kašli a nádche
 • Pôsobí proti opuchom a bolestiach nôh
 • Pomáha pri migrénach

 

Reflexná masáž chodidiel

10 € / 30min

Stimulovanie reflexných zón chodidla. Je to účinná liečebná technika na všetky typy problémov (poranenia, choroby vn. orgánov, pohybového aparátu, akútne, chronické..). Diagnostika a harmonizácia organizmu podľa čínskeho pentagramu.

 

Tradičná Thajská masáž

22 € / 60min

Veľmi účinná a hĺbkovo pôsobiaca masáž celého tela. Vykonáva sa na podložke na zemi vo voľnom oblečení. Energetické kanály tela sú stimulované strečingom a miernym tlakom palcov, lakťov a kolien. Nesmierne vhodná pre unavených a vyčerpaných ľudí po ťažkej fyzickej ale aj duševnej práci.

 

Tradičná Čínska medicína 

(diagnostika, fytoterapia, akupuntúra, moxovanie) 

cena podľa procedúry

Akupunktúra využíva pôsobenie ihličiek na akupunktúrne body, ktoré sú vybrané podľa diagnostikovaného problému. Akupunktúra sa aplikuje najčastejšie 1 až 2 krát do týždňa. Pomáha pri navrátení stratenej rovnováhy v energetickom systéme človeka. Rieši: bolestivé stavy, akútne, chronické, poruchy trávenia, bolesti hlavy, bolesti chrbtice, alergie, normalizácia trávenia, chudnutie, poruchy orgánov... Často sa kombinuje s fytoterapiou (čínske zmesi bylín) a dietetikou (úprava stravy podľa princípov TČM).

 

Terapia RUŠ veľmi jednoducho a účinne pracuje s podvedomím klienta a odtiaľ vyťahuje negatívne programy, ktoré vznikli najčastejšie v detstve. Emócie, úrazy, prejedanie, zničené vzťahy, práca – všetko čo Vám vadí a zraňuje Vás. Jednoducho nájdeme príčinu, spracujeme a je to navždy preč.

Tradičná čínska medicína vidí každú bolesť a chorobu ako nerovnováhu. Pomocou rôznych metód ako je akupunktúra, fytoterapia, dietetika, bankovanie, masáže ovplyvňuje tok energie v meridiánoch a napravuje nerovnováhu na jemnej úrovni už v predstihu. Vážna nerovnováha – choroba, bolestivý stav, zranenie - už nemá prečo vzniknúť. Ak už náhodou vznikla, všetko zrovná a zdravie môže „prúdiť“.

 • Akupunktúra
 • Fytoterapia
 • Dietetika (podĽa princípov TČM) –
 • Bankovanie, Moxovanie
 • Medová detoxikačná masáź
 • Klasická relaxačná, športová masáž
 • Reflexná masáž chodidla
 • Tradičná thajská masáž
 • Terapie metódou RUŠ

 

Pomôžeme so:

všetkým čo pomenujete ako zlé, nepríjemné, na nevydržanie, negatívne pocity, ľudia, situácie, vzťahy, práca
+
akné, alergie, astma, bolesti celého tela, bolesti hlavy, bolesti chrbtice, bolestivá menštruácia, ekzém, chronické hnačky alebo zápchy, syndróm prepracovanosti, problémy s otehotnením, ťažkosti pri prechode, poúrazové stavy, únava, nepravidelná menštruácia, nervozita , nespavosť, zimomrivosť, návaly horúčavy ...


Nenahradzujeme liečbu západnou medicínou. Ide o doplnok, relax a prevenciu. 

 

Kontakt

Salon IX Beauty Wellness

Dolná 47 (prízemie)
974 01 BANSKÁ BYSTRICA

tel.kontakt: 0949 303 603
email: bb@salon9.sk

 
Fotogaléria